ЗСУ знімають фортифікації під Станицею Луганською


Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ не може провести верифікацію розведення сил біля Станиці Луганської.

Про це заявив заступник командувача штабу операції Об’єднаних сил генерал-майор Богдан Бондар в ефірі Громадського, передає Кореспондент.

«СММ ОБСЄ не може провести верифікацію і сказати сторонам, що розведення сил і засобів біля Станиці Луганської відбулося в повній мірі, як воно визначене рамковими угодами», – сказав Бондар.

Він також зазначив, що українські військові володіють інформацією про те, що бойовики відійшли з позицій.

«Але – певні застереження: наприклад, нерозібрані фортифікаційні споруди, які протягом 10 хвилин, або півгодини, або години можна зайняти – і, відповідно, знову продовжити обстріли», – пояснив генерал-майор.

За його словами, українські військові, зі свого боку, почали розбирати фортифікації.

«Ми показали хорошу волю. І зокрема, вчора, коли там був представник, заступник глави місії Марк Етерінгтон. Він бачив особисто, що ми продовжуємо розбирати ці фортифікаційні споруди», – заявив Бондар.

Нагадаємо, розведення сил і озброєння в Станиці Луганській розпочалося 26 червня. Тоді українські підрозділи під наглядом спостерігачів ОБСЄ відійшли з однієї з позицій поблизу контрольно-пропускного пункту Станиця Луганська. 27 червня українські військові підтвердили відведення сил з боку сепаратистів.

Моніторингова місія ОБСЄ підтвердила, що в районі Станиці Луганської більше немає озброєння по обидва боки.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/zsu-znimaiut-fortyfikatsiyi-pid-stanytseiu-luhanskoiu/” Об этом сообщает chartvideo.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя